Misja Senior Plus
troska, cierpliwość, życzliwość
Stworzenie idealnego miejsca na ziemi, gdzie nasi Seniorzy, przebywając w atmosferze troski, cierpliwości i życzliwości, czuliby się bezpiecznie, mając optymalne warunki do rozwoju osobistego i realizacji pasji na obecnym etapie życia, gdzie bliscy naszych Seniorów byliby spokojni o ich komfort i codzienny byt.
Dlaczego Senior Plus
Bliskość drugiego człowieka
Nikt nie chce samotnie iść przez życie, bliskość drugiego człowieka, to jedna z podstawowych potrzeb.

SeniorPlus to miejsce, gdzie Mieszkańcy nie będą samotni, lecz będą członkami lokalnej społeczności. Ale zarazem każdy człowiek potrzebuje trochę intymności, stąd w SeniorPlus do dyspozycji Mieszkańców są mieszkania jedno- i dwuosobowe, gdzie można funkcjonować samodzielnie.


Opieka i bezpieczeństwo
Poczucie bezpieczeństwa jest potrzebne każdemu z nas, a w szczególności dotyczy to Seniorów.

Osoby starsze mają często pewne ograniczenia w realizacji codziennych czynności życiowych, dlatego udogodnienia funkcjonowania domu plus fachowość i oddanie personelu sprawiają, że nikt nie zostanie sam ze swymi problemami. W SeniorPlus zapewniamy całodobową opiekę i poczucie bezpieczeństwa.

Czas wolny
Własne zainteresowania i aktywność, to ważny czynnik życiowego spełnienia.

W SeniorPlus zadbaliśmy o stworzenie infrastruktury i wyposażenia domu tak, by czas wolny był wypełniony ulubionymi zajęciami.


Zdrowie
Stan zdrowia, to podstawowy warunek normalnego życia.

Stan zdrowia Mieszkańców jest na bieżąco monitorowany przez lekarza, a całą dobę czuwa fachowy personel pielęgniarski i opiekuńczy. Jeżeli stan zdrowia Seniora ulega pogorszeniu, i nie będzie on zdolny do samodzielnego funkcjonowania w mieszkaniu, istnieje możliwość przeniesienia do pawilonu opiekuńczego.

Pomożemy Ci zadbać
o najbliższą osobę

Zapraszamy do kontaktu

  • 577 042 850
  • 32/666 44 77
  • 32/666 44 78
  • Zbrosławice
  • ul. Wolności 125B
  • pon.- pt. 830 - 1500
Wszelkie prawa zastrzeżone © projekt i wdrożenie Agencja Lemar