O nas
Apartamenty Senior Plus

Te przesłanki sprawiły, że gdy nadarzyła się możliwość budowy domu, który mógłby spełnić oczekiwania i potrzeby osób starszych, profesor Pluskiewicz podjął się wyzwania, którego celem było stworzenie „idealnego miejsca na Ziemi”, czyli ośrodka dla Seniorów, w którym czuliby się bezpiecznie i komfortowo. To miejsce szczególne, które zrodziło się z szacunku do osób starszych i z potrzeby niesienia pomocy.

Czas poświęcony na wspólne rozmowy jest dla nas wartością dodaną w opiece.

Senior Plus
Obiekt dostosowany do najwyższych standardów
Położenie
Obiekt znajduje się w Zbrosławicach
przy ulicy Wolności 125b.
Za ideą powstania ośrodka dla Seniorów stoją osobiste doświadczenia zawodowe i tradycja rodziny Pluskiewiczów. Ojciec profesora Wojciecha Pluskiewicza, Karol, przez blisko pół wieku aktywności zawodowej objął opieką lekarską tysiące pacjentów, a misja niesienia pomocy osobom chorym, niepełnosprawnym i starszym zawsze była obecna w życiu codziennym całej rodziny. Profesor dr hab. n. med. Wojciech Pluskiewicz w swojej pracy zawodowej lekarza również bardzo często ma do czynienia z osobami starszymi.
Dokładamy wszelkich starań, by naszym Mieszkańcom stworzyć dom, jaki kiedyś Oni stworzyli dla bliskich, wypełniony troską, magią, uwagą dla innych. Przestrzeń podzieloną na radość z towarzystwa i strefę na wyciszenie, intymność i wzruszenie.

" Dbamy, aby bliscy naszych Seniorów byli spokojni o ich codzienność, aby bez obaw i wątpliwości mogli wykonywać swoje codzienne obowiązki i realizować się w życiu osobistym. "

SeniorPlus to nowoczesny budynek, który spełnia wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i komfortu mieszkających w nim osób. Obiekt stanowi jeden z najlepiej wyposażonych domów opieki, który odznacza się klimatycznie urządzonym wnętrzem.

Budynek składa się z trzech segmentów, oznaczonych literami A, B oraz C.

Każda z części jest inaczej urządzona i wyposażona w niezbędne sprzęty. Taki podział jest nowością w prywatnych domach opieki.

W segmencie A znajdują się pomieszczenia wspólne: recepcja, jadalnia z tarasem zewnętrznym, gabinet lekarski biblioteka, sale terapii zajęciowej i rehabilitacji oraz kaplica.

Segment B przeznaczony jest dla osób wymagających stałej opieki.

Na parterze segmentu C znajdują się apartamenty jednoosobowe, a na piętrze pokoje dwuosobowe z loggiami lub balkonami.

Mieszkańcy prywatnego domu opieki Senior Plus mają do swojej dyspozycji komfortowo urządzone salony pobytu dziennego, gabinet fryzjersko-kosmetyczny, duży taras, a także pralnie. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, także dla tych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dla mieszkańców posiadających własne auto przewidziany jest także parking.


Bezpośrednio przy nim znajduje się przystanek autobusowy; odległość do Tarnowskich Gór wynosi 6 km, a do Zabrza i Gliwic 15 km.

Do autostrady A1 jest 9 km. W pobliżu (3 km) znajduje się Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach oraz „Repty” Górnośląskie Centrum Rehabilitacji .

Pomożemy Ci zadbać
o najbliższą osobę

Zapraszamy do kontaktu

  • 577 042 850
  • 32/666 44 77
  • 32/666 44 78
  • Zbrosławice
  • ul. Wolności 125B
  • pon.- pt. 830 - 1500
Wszelkie prawa zastrzeżone © projekt i wdrożenie Agencja Lemar